loading.gif
mobile-banner-bg
mobile-banner-bg
MAHMUT DURSUN

MAHMUT DURSUN

Mali ve İdari İşler

Mali ve İdari İşler

MAHMUT DURSUN

Mali ve İdari İşler Başkanı


1981 Van-Erciş doğumlu olan Mahmut DURSUN, çeşitli sebeplerden dolayı öğrenimine ara vermek zorunda kalmıştır. Şu an Açık öğretimden öğrenim hayatına devam etmektedir. 2003 yılında askerlik görevini tamamladıktan sonra çeşitli yerlerde çalışmaya başlamıştır. Bu arada Müteahhitlik belgesini alarak kardeşleriyle birlikte İnşaat Sektöründe aile şirketini kurmuştur. İnşaat Sektöründe çalışmalarına devam ederken bir yandan da Büyükada da ortağı olduğu Kafe/Restoran da İşletmecilik yaparak ticari faaliyetine devam etmektedir.

Siyasi hayatına 2006- 2011 yılları arasında Adalar AK Parti İlçe Gençlik Kollarında Yönetim Kurulu üyesi olarak başlayan DURSUN, 2018 yılına kadar dışarıdan destek vererek AK Parti adına çalışmalarına devam etmiştir. 16 Nisan 2018 Adalar AK Parti 6. Olağan Kongresiyle İlçe Yönetim Kurulu görevine seçilmiştir. Mali ve İdari İşler Birim Başkanı olarak görev yapmıştır. AK Parti Adalar 7. Olağan Kongresi ile İlçe Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Dursun, Mali ve İdari İşler Birim Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Aynı zamanda çeşitli STK’larda yer alan Mahmut DURSUN;  VİŞAD Van İş Adamları Derneği, Van Erciş Çevre Köylüler Derneği ve Adalar Spor Kulübü Yönetim Kuruluğu üyeliği yapmaktadır.

Evli ve 4 çocuk sahibidir.